0548 - 51 45 61 Vandaag vanaf 08.15 weer geopend!

Verhuur

Heeft u tijdelijk een auto of bus nodig? Zakelijk, bijvoorbeeld wanneer u of een medewerker een afspraak over ver heeft? Of privé, voor een vakantie, uitstapje of verhuizing? Huur dan uw auto bij Autobedrijf Otto Voortman in Rijssen.

Auto of bedrijfswagen huren

Kunt u uw eigen auto tijdelijk niet gebruiken? Of heeft u een bedrijfswagen nodig voor een klus of verhuizing? Dan is het wel zo handig dat u die bij uw eigen vertrouwde garage kunt huren. Zoals bij Autobedrijf Otto Voortman in Rijssen. Dankzij onze samenwerking met Autohopper bent u bij ons verzekerd van een huurauto of bedrijfswagen in een uitstekende staat en tegen een scherp tarief.

Die auto kunt u zowel particulier als zakelijk bij ons huren. Zonder open eindjes. De eerste honderd kilometer is bij de prijs inbegrepen en het tarief is altijd inclusief verzekering, pechhulp en BTW. U betaalt per dag, weekend of week een vast tarief dat afhangt van de auto of bedrijfswagen die u kiest. U heeft hierbij de keuze uit diverse personenauto’s, bestelbusjes en personenbusjes. Transparanter en gemakkelijker kan het niet!

Een auto of bedrijfswagen huren via Autohopper Rijssen

Met meer dan honderd vestigingen is Autohopper de grootste autoverhuurder van Nederland. Door die uitstekende dekking is er altijd wel een autogarage bij u in de buurt waar u een auto, bedrijfswagen of bestelbus kunt huren. In Rijssen is dat Autobedrijf Otto Voortman, onder de naam Autohopper Rijssen. Via de landelijke website van Autohopper of die van een vestiging kunt u eenvoudig en snel in drie stappen een huurauto of bedrijfswagen reserveren:

  1. u selecteert de auto of bus van uw voorkeur
  2. u kiest eventuele extra opties
  3. u vult uw persoonlijke gegevens in en verstuurt uw aanvraag.

Is uw auto of bedrijfswagen online niet beschikbaar? Mail of bel ons gerust, zodat we samen tot een oplossing kunnen komen.

Een auto of bedrijfswagen met extra opties huren

Met extra accessoires kunt u de zekerheid, het comfort of het plezier van uw huurauto of bedrijfswagen bij Autohopper tegen geringe meerkosten verhogen. Zo kunt u uw huurauto of bedrijfswagen met de volgende extra opties aanvullen:

  • verlaging eigen risico
  • inzittendenverzekering
  • extra bestuurder
  • kinderzitje
  • navigatiesysteem
  • trekhaak
  • winterbanden.

Wanneer mag u een auto huren?

Bent u net geslaagd voor uw rijbewijs? Gefeliciteerd! U wilt nu natuurlijk meteen de weg op. Het enige probleem is dat u nog geen eigen auto hebt. U gaat op zoek naar een huurauto en komt er al snel achter dat dit nog niet zo gemakkelijk te regelen valt als u dacht. Bij de meeste autoverhuurbedrijven kunt u namelijk pas vanaf 25 jaar en met 5 jaar rijervaring een auto huren. Bij Autohopper maken we hier geen probleem van. Of u nu 18, 19, 20 of 21 jaar bent: bij ons mag u een auto huren zodra u een rijbewijs heeft. We kijken niet naar uw leeftijd of rijervaring.

Welk rijbewijs is er nodig voor een bestelbus van Autohopper?

Met uw ‘gewone’ autorijbewijs (rijbewijs B) mag u ook in een bestelbus rijden. U mag met dit rijbewijs namelijk alle motorvoertuigen “ingericht voor vervoer van maximaal 8 personen (inclusief bestuurder, 9 personen) en met een maximale massa van 3.500 kilo (leeggewicht plus laadvermogen)” besturen. Hieronder vallen nagenoeg alle personenauto’s en ook bestelauto’s. Zo kunt u bij Autohopper Rijssen een bestelbus met een laadruimte van 20 m3 huren die u met een rijbewijs B mag meenemen.

Waarom een auto of bedrijfswagen huren bij Autohopper Rijssen?

Autohopper gaat voor de combinatie van gemak met een scherpe prijs. Bij Autohopper Rijssen (ofwel Autobedrijf Otto Voortman) kunt u al vanaf €25 een auto huren. Het bestelproces is transparant en eenvoudig. U weet bij de afronding van uw bestelling wat uw totale huurkosten zijn. Bij Autohopper houden we niet van vervelende verrassingen achteraf. Wilt u precies weten waar u bij de huur van een auto of bedrijfswagen aan toe bent? Dan bent u bij Autohopper Rijssen aan het juiste adres.

Bel ons

Plan een afspraak

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Autobedrijf Otto Voortman is RDW erkend
Autobedrijf Otto Voortman - Nationale Auto pas
Autobedrijf Otto Voortman is lid van BOVAG
Klanten vertellen
Openingstijden
Zondag gesloten
Maandag 08.15-17.30
Dinsdag 08.15-17.30
Woensdag 08.15-17.30
Donderdag 08.15-17.30
Vrijdag 08.15-17.30
Zaterdag 09.00-15.00
Contactgegevens
  • Daltonstraat 18, 7461 AC Rijssen
  • 0548 - 51 45 61
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Privacy verklaring | Algemene Voorwaarden
Ontwerp en realisatie door Identiteit & Media.
Gewijzigde openingstijden

Op zaterdag zijn wij geopend tot 12:30 uur.